מעצבת פנים

עלינו להיות בקיאים בתפקידים של הבניינים שלנו כמו בתפקידים של החומרים העומדים לרשותנו. עלינו ללמוד מה בניין יכול להיות, מה הוא צריך להיות, וגם מה הוא לא צריך להיות

- לודוויג מיס ואן דה רוהה

שנים רבות עסקתי בעיצוב בתכנון וביצירה מבלי שזה היה מקצועי הרשמי. האהבה לאסתטיקה וליופי, והצורך ליצור ולעצב היו תמיד חלק משמעותי בחיי. לאחר שנים של לימוד אקדמי ועיסוק בתחום תכנון בתים , אני מנסה להעניק ללקוחותיי את אותה חוויה שמנחה אותי כאשר אני נהנית מחלל גדול ומרשים או מפינה קטנה ויפה. הרצון להעניק לאחרים את האושר שעיצוב ואסטטיקה גורמים לי, מביא אותי להקשיב לצרכיהם של דיירי הבית, ולנסות לחבר בין חלומותיהם לבין הידע המקצועי והכלים הנתונים בידיי

בבתים פרטיים, בין אם מדובר דירה בבניין משותף או בית פרטי, העקרון המנחה אותי הוא הצרכים של דיירי הבית. וצרכים כידוע משתנים בשלבי חיים שונים. בבתים שאני מעצבת, נקודת המוצא שלי היא תמיד הרגלי הדיירים, המצב המשפחתי, סביבת המגורים של הדיירים, התנהלותם היומיומית, וצפי לשינויים עתידיים בהרכב משק הבית וצרכיו.

לדף הבא

בבתי עסק ובחללים מסחריים השאיפה היא, בנוסף לעיצוב אסטטי, מזמין ופונקציונאלי, לתת ביטוי לתדמית שהעסק מבקש לשדר, ולהעניק ללקוחות חווית קניה מהנה ורגועה.

ובמשרד, שעבור רבים מאיתנו הוא ביתנו השני, אדאג שהחלל יהיה נעים מרגיע ומרווח, אך בעיקר פונקציונאלי כשהחללים מאורגנים בצורה אופטימאלית ומזמינה, עם הפרדה בין הפרטי לציבורי. האני מאמין המנחה אותי הוא שילוב אופטימלי בין הצרכים לפרקטיקה ולאסטטיקה וכל זאת תוך שמירה על מקצועיות בלתי מתפשרת, הקשבה למאויי הלקוח ושימת לב לפרטים הקטנים.

סיימתי את לימודיי בתחום בהצטיינות, במסלול האקדמי של המכללה למנהל. בעלת תואר אקדמי (B.Design (Int. עוסקת בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים וחללים מסחריים ומתמחה בין השאר בתכנון ועיצוב בתים והתאמתם עבור בני 50+.

לדף הקודם

 
  • מעצבת פנים
  • עיצוב חדרים
  • אדריכלות פנים
  • עיצוב בתים
  • עיצוב בית
  • עיצוב מטבחים
  • עיצוב דירות
בניית אתרים שיווקיים
עיצוב גרפי: נורית שלח